КП "УАШ" звітує про прибирання вулиць Житомира: кількість техніки і використання пісчаносоляної суміші

11.12.2017

 9 грудня, у зв’язку із погіршенням погодних умов, в ніч на неділю, на чергування вийшла наступна кількість техніки комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» (УАШ) міської ради: МАЗ ГЛОБУС - 4 одиниці, КДМ на базі ГАЗ (піскорозкидач) - 3 одиниці, МДК (бочка) - 3 одиниці, 2 трактори та грейдер.

Вночі працівники УАШ працювали по маршрутах, згрібаючи сніг та розсипаючи протиожеледну суміш.

За денну та нічну зміну суботи, 9 грудня, на дороги міста було висипано 70 тонн пісчаносоляної суміші та 28 тонн технічної солі.

10 грудня, впродовж всього снігопаду, техніка також працювала у посиленому режимі. Із сьомої години ранку була задіяна наступна кількість техніки:  МАЗ ГЛОБУС - 4 одиниці, КДМ на базі ГАЗ (піскорозкидач) - 2 одиниці, МДК (бочка) - 3 одиниці, 2 трактори та грейдер.

На розчистку тротуарів із самого ранку вийшли 3 малих вакумно-підмітальних машини ХАКО із відвалами, які працювали в центрі, та 2 ручні підмітальні машини, що чистили зупинки та пішохідні переходи в центрі міста.

За добу, 10 грудня, було висипано 24 тонни пісчаносоляної суміші та 27,5 тонн технічної солі. 

Сьогодні, в понеділок зранку, виконуються роботи по механічній обробці бішофітом тротуарів центральної частини міста. Для цього працює мала вакумно-підмітальна машина ШМІДТ та спеціальні візки для розкидання ПОМ, а також організовані заходи із навантаження та вивезення снігових валів з Михайлівської, майдану імені С.П. Корольова та інших центральних вулиць.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...