КП "УАШ" звітує про прибирання вулиць Житомира: кількість техніки і використання пісчаносоляної суміші

11.12.2017

 9 грудня, у зв’язку із погіршенням погодних умов, в ніч на неділю, на чергування вийшла наступна кількість техніки комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» (УАШ) міської ради: МАЗ ГЛОБУС - 4 одиниці, КДМ на базі ГАЗ (піскорозкидач) - 3 одиниці, МДК (бочка) - 3 одиниці, 2 трактори та грейдер.

Вночі працівники УАШ працювали по маршрутах, згрібаючи сніг та розсипаючи протиожеледну суміш.

За денну та нічну зміну суботи, 9 грудня, на дороги міста було висипано 70 тонн пісчаносоляної суміші та 28 тонн технічної солі.

10 грудня, впродовж всього снігопаду, техніка також працювала у посиленому режимі. Із сьомої години ранку була задіяна наступна кількість техніки:  МАЗ ГЛОБУС - 4 одиниці, КДМ на базі ГАЗ (піскорозкидач) - 2 одиниці, МДК (бочка) - 3 одиниці, 2 трактори та грейдер.

На розчистку тротуарів із самого ранку вийшли 3 малих вакумно-підмітальних машини ХАКО із відвалами, які працювали в центрі, та 2 ручні підмітальні машини, що чистили зупинки та пішохідні переходи в центрі міста.

За добу, 10 грудня, було висипано 24 тонни пісчаносоляної суміші та 27,5 тонн технічної солі. 

Сьогодні, в понеділок зранку, виконуються роботи по механічній обробці бішофітом тротуарів центральної частини міста. Для цього працює мала вакумно-підмітальна машина ШМІДТ та спеціальні візки для розкидання ПОМ, а також організовані заходи із навантаження та вивезення снігових валів з Михайлівської, майдану імені С.П. Корольова та інших центральних вулиць.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
У Житомирі 19 грудня офіційно запалили головну ялинку міста на майдані Корольова, біля якої діє різдвяний ярмарок і резиденція Святого Миколая. Крім цого,...