Керівники агропідприємств Житомирської області можуть звертатись до антирейдерського штабу

18.10.2017

 

Фермерські господарств та керівники сільськогосподарських підприємств Житомирщини можуть направити звернення щодо порушень прав землевласників до антирейдерського штабу – написати лист на керівника штабу або ж зателефонувати на гарячу лінію (0412) 47-47-50.

Про це повідомляє управління агропромислового розвитку ОДА.

Для того, аби попередити правопорушення у діяльності щодо забезпечення прав власників земель, керівники агроформувань Житомирщини можуть звернутись до оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя. Власники сільськогосподарських підприємств можуть написати лист-звернення на ім’я голови антирейдерського штабу – заступника голови – керівника апарату ОДА Олексія Ясюнецького.

Також можна звернутись за телефоном гарячої лінії штабу (0412) 47-47-50 або безпосередньо за адресою управління агропромислового розвитку ОДА: м. Житомир, м-н ім. С.Корольова 3/14.

Нагадаємо, що штаб розглянув 19 звернень та попередив правопорушення у Романівському районі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...