Керівники агропідприємств Житомирської області можуть звертатись до антирейдерського штабу

18.10.2017

 

Фермерські господарств та керівники сільськогосподарських підприємств Житомирщини можуть направити звернення щодо порушень прав землевласників до антирейдерського штабу – написати лист на керівника штабу або ж зателефонувати на гарячу лінію (0412) 47-47-50.

Про це повідомляє управління агропромислового розвитку ОДА.

Для того, аби попередити правопорушення у діяльності щодо забезпечення прав власників земель, керівники агроформувань Житомирщини можуть звернутись до оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя. Власники сільськогосподарських підприємств можуть написати лист-звернення на ім’я голови антирейдерського штабу – заступника голови – керівника апарату ОДА Олексія Ясюнецького.

Також можна звернутись за телефоном гарячої лінії штабу (0412) 47-47-50 або безпосередньо за адресою управління агропромислового розвитку ОДА: м. Житомир, м-н ім. С.Корольова 3/14.

Нагадаємо, що штаб розглянув 19 звернень та попередив правопорушення у Романівському районі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...