Деталь для відновлення роботи МРТ надійде у Житомир наступного тижня – Богдан Леськів

13.06.2018

Наступного тижня в Україну привезуть транзистор, який замовила Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського закордоном для відновлення роботи магнітно-резонансного томографа.

Про це повідомив головний лікар Богдан Леськів сьогодні, 13 червня.

За його словами, вже 18 червня в Україну з Європи завезуть транзистор, який необхідний для відновлення роботи МРТ.

«У понеділок надійде транзистор і вже 19-20 червня деталь влаштують у магнітно-резонансний томограф. Затримка із заміною обладнання сталася через те, що в Україні такої деталі немає. Наразі запис на МРТ здійснюється у звичному режимі. А для тих пацієнтів, які не змогли пройти планове обстеження впродовж цих кількох тижнів, ми знайдемо можливість для запису відразу після відновлення роботи МРТ», – зазначив Богдан Леськів.

Нагадаємо, що у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського на деякий час призупинили роботу магнітно-резонансного томографа для того, щоб замінити деталь обладнання.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...