Житомирян запрошують на виставку ”Атрибутика весільної обрядовості кін. ХІХ – 50-х рр. ХХ ст.”

13.03.2018

В Житомирському краєзнавчому музеї 15 березня о 14.00 відриють етнографічну виставку ”Атрибутика весільної обрядовості кін. ХІХ – 50-х рр. ХХ ст.” 

Про це повідомляють на сторінці музею у Facebook.

"У телевізійному реаліті - шоу «4 весілля» показують особливості сучасного шлюбного обряду. А яким він був колись, як до нього готувалися наші прабабусі і прадідусі, як вони виглядали, як проходило те «колишнє» весілля і які обряди та речі його супроводжували? 
Усе це і ще багато іншого ви можете дізнатися завітавши на відкриття етнографічної виставки ”Атрибутика весільної обрядовості кін. ХІХ – 50-х рр. ХХ ст.” до нашого музею 15 березня о 14.00 год.

На виставці ви зможете побачити обов’язкові атрибути весільної обрядовості, що тисячоліттями за народними уявленнями оберігали молодих від злого ока, пророкували їм щасливу долю, добробут, плодовитість, доброзичливість відносин з членами нової родини. Це: хлібна лопата, сито та решето, кожух, ступа, пікна діжка, скриня, весільні свічки, одяг молодої до вінчання та килими", - йдеться у повідомленні.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...