«Вогонь самопосвяти»: фільм про О. Ольжича - Почесного громадянина Житомира, поета, політичного діяча, археолога. ВІДЕО

14.09.2017

 

  14 вересня у Житомирі проходила двадцять п’ята (позачергова) сесія Житомирської міської ради сьомого скликання.


На початку засідання відбувся показ фільму «Вогонь самопосвяти» про Олега Ольжича, Почесного громадянина м. Житомира (присвоєно посмертно), видатного українського поета, політичного діяча, археолога. Перед початком показу фільму заступник міського голови Матвій Хренов, зазначив, що «Вогонь самопосвяти» - це перший фільм навчально-виховного проекту про життя видатних житомирян.

Проект має не лише просвітницьку, але й виховну мету. «Вогонь самопосвяти» спрямований на формування у дітей та молоді патріотизму та національної гідності.

Фільм будуть показувати у навчальних закладах міста під час уроків історії, виховних заходів тощо. Нагадаємо, що сьогодні о 16.30 в кінотеатрі імені Івана Франка відбудеться презентація фільму «Вогонь самопосвяти».

Режисер фільму – Петро Авраменко. Вхід вільний.
 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...