У центрі міста житомиряни святкували Михайла

20.11.2017

 Цими вихідними, 18 та 19 листопада, на вулиці Михайлівській для житомирян відбулась низка заходів з нагоди Дня святого Михайла.


Впродож двох днів працював ярмарок майстрів «Зустріч на Михайлівській», відбувалися цікаві розіграші призів та концертна програма. У суботу, 18 листопада, був виступ естрадно-духового оркестру «Сурми Полісся», а у неділю, 19 листопада, організатори підготували «Караоке на Михайлівській». Участь у караоке безкоштовна, кожен учасник отримує приз. 

"Неділя - не час спати вдома, а час для пісень",  - так організатори закликають житомирян активніше брати участь в караоке. 

День святого Михайла відзначають 21 листопада. У народі кажуть, що:

Якщо цього дня сніг буде мокрим, то майбутній урожай буде хорошим.
Якщо стоятимуть густі тумани, то така погода протримається до зимового Миколая.
Якщо на Михайла ніч ясна, то зима буде сніжна і красна.
Якщо Михайло дощем служить - добру й суху весну ворожить.
Іній - на великі сніги, а туман - на відлигу.
Якщо відлига - не жди санного шляху до Миколи.
Як на Михайла вітер з полудня, то буде тепло і до півгрудня.
День на Михайла похмурий і на деревах іній - до хорошого врожаю.
Від Михайла зима морози кує.
Як Михайло закує, то Микола не розкує.
Якщо на Михайла ніч ясна, то буде зима сніжна й красна.

Нагадаємо, що про створення умов для  розвитку народних промислів, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва у місті Житомирі говорили 18 листопада під час зустрічі народні майстри, підприємці, а також фахівці у сфері туризму і музейної справи, представники виконавчих органів міської ради та громадських організацій. 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Житомирщина – надзвичайно зелений і мальовничий регіон країни. В ній поєднуються й історичні пам'ятки, й витвори природи. Про місця, які можна відвідати за...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...