Делегаціям із Грузії, Польщі та Молдови влаштували екскурсію Житомиром. ФОТО

19.05.2017

Представникам делегацій із міст-побратимів Житомира презентували Житомир. Екскурсію історичним центром міста для представників Кутаїсі (Грузія), Монтани (Болгарія), Плоцька та Битома (Республіка Польща) провів Микола Костриця.

«Місто Житомир має потужний туристичний потенціал, частину якого я вам покажу. Історія Житомира бурхлива та драматична, і це передалось як мешканцям так і архітектурним пам’яткам, адже такої кількості та древності будівель в Україні не так і багато»,- розповів Микола Костриця.

Розпочали екскурсію на Замковій горі, де розповіли іноземцям про історію заснування міста та теперішні археологічні знахідки, про краєзнавчий музей та майбутній музей природи, в який мають переселити скелет мамонта, що зараз знаходиться у нижньому рівні Хресто-Воздвиженської церкви.

«У вас є дуже багато цікавих місць, будівель та експонатів. Туризм у Житомирі – це дуже перспективна галузь. Єдине, що варто зробити для поштовху розвитку галузі – це розбудова туристичної інфраструктури. У нас в Грузії бізнесмен, який хоче відкрити готель, отримує справжню свободу від держави. Тому останні роки туристів у Кутаїсі дуже багато. Так повинно бути і у вас», - поділився Звіад Лавакхіа, голова адміністрації мерії Кутаїсі.

Далі гостям Житомира показали монумент Слави, після чого продовжили екскурсію в парку Гагаріна, де Микола Костриця розповів історію створення парку та його засновника барона де Шодуара.

«Історія парку неймовірна, пейзажі теж дуже красиві. Вам є чим пишатись і здивувати. Крім того місто, за мірками Болгарії, велике і перспективи також великі. Сьогодні ми приїхали у Житомир, аби створити спільний простір міст-побратимів, щоб реалізовувати і ваш і наш потенціал»,- розповів Станіслав Станоєв, віце-мер Монтани.

Нагадаємо, що сьогодні розпочинаються заході відзначення Дня Європи у Житомирі на які запрошенні делегації із Грузії, Болгарії, Польщі та Словенії. Сьогодні о 18.00 на майдані імені С.П. Корольова відбудеться концерт за участі Сілезької опери та українських творчих колективів.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...