В Баранівському районі 64-річний дідусь у власній оселі облаштував зброярню. ФОТО

17.03.2017

 

Заборонені законом небезпечні предмети та речовини, а також заготовки для виготовлення зброї і боєприпасів було виявлено та вилучено поліцейськими з домоволодіння жителя Баранівського району.

У ході комплексного відпрацювання щодо попередження і припинення фактів незаконного поводження громадян зі зброєю, боєприпасами і вибухівкою баранівські поліцейські отримали інформацію про те, що 64-річний житель с. Полянок займається виготовленням і переробкою зброї і боєприпасів.

16 березня у рамках відкритого кримінального провадження поліцейські провели обшук за місцем проживання пенсіонера. У його домоволодінні і справді виявили зброярню.

– Господар раніше притягувався до кримінальної відповідальності за незаконне поводження зі зброєю і боєприпасами. З його слів, останнім часом він неодноразово їздив у зону проведення антитерористичної операції, звідки міг привозити як заборонені небезпечні предмети, так і матеріали для їх виготовлення, - розповів начальник Баранівського відділення поліції Олексій Гнатюк.

Відтак з будинку і майстерні «кулібіна» поліцейські вилучили 100 грамів пороху, близько сотні патронів калібру 5,6 мм, саморобні пристрої у вигляді пістолетів, гільзи та кулі, а також обладнання для спорядження різнокаліберних боєприпасів. Усе це нині направлено на експертне дослідження.

Окрім незаконного поводження з боєприпасами і вибуховими речовинами, за фактом якого триває досудове розслідування (ч.1 ст.263 ККУ), до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості й за ст.263-1 (Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або фальсифікація, незаконне видалення чи зміна її маркування, або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин чи вибухових пристроїв) ККУ.

Як повідомляють у поліції, за подібну протиправну діяльність чоловікові може загрожувати ув’язнення на тривалий строк.
 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...