На Житомирщині будівельники врятували 9-річну дівчинку від педофіла. ВІДЕО

12.01.2018

 

Будівельники врятували 9-річну дівчинку, яку намагалися зґвалтувати просто посеред дня на Житомирщині. Четверо чоловіків, які працювали на даху, випадково побачили підозрілого молодика з дитиною і вирішили переконатися, що дівчинці нічого не загрожує, йдеться в сюжеті ТСН.

Спершу робітники думали, що то гуляє батько з донькою, але коли перехожий зник у кущах, запідозрили лихе. Леонід Іванов із трьома товаришами кинулися на допомогу дівчинці. "Хвилини дві-три, з кущів ніхто не виходив. Хлопці зразу побігли подивитися, бо в голову зразу лізе – нічого хорошого не може бути", - розповів він. У кущах будівельники побачили чоловіка з розстібнутими штанями, той спробував утекти. "Я забіг, відкинув його, він хотів втекти – його повалив", - розповів очевидець Богдан Лосінський.

Скривдити 9-річну дитину зловмисник не встиг, але вона все одно була дуже налякана. Будівельники зателефонували до поліції та батьків дівчинки. "Перша поліція була, потім вже приїхав батько з братом. Вони також у шоці були", - каже Леонід Іванов. Правоохоронці затримали підозрюваного, яким виявився 26-річний річний місцевий житель, який раніше вже був засуджений за пограбування. Дівчинку він схопив просто на вулиці, затулив її рота, аби не кричала, і за лічені хвилини затяг її у чагарники. "Якби хлопці не звернули на неї увагу, міг би статися летальний випадок. Але, слава Богу, цього не трапилось, і вони проявили мужність", - наголосив заступник начальника Новоград-Волинського відділу поліції Андрій Жуковський.

Нині цей випадок обговорює все містечко: будівельників люди називають героями, а єдине, про що шкодують, що мало побили збоченця. Самі ж рятівники дівчинки переконані, що кожен на їх місці вчинив би так само. Підозрюваний у замаху на зґвалтування вже під вартою, йому загрожує до 15 років позбавлення волі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...