Житомирські медики у цьому році отримають зарплату в повному обсязі

13.12.2016

 

Виплату заробітної плати медичним працівникам Житомира у поточному році буде забезпечено у повному обсязі.  Рішення про розподіл додаткових обсягів субвенцій прийнято виконавчим комітетом міської ради 12 грудня. Про це інформують на сайті міськради. 
 
«Надійшла медична субвенція з державного бюджету – наразі ми отримаємо 9 мільйонів 604 тисячі 800 гривень. Якщо врахувати економію по енергоносіях,  у сумі близько 7 мільйонів гривень, зараз ми виводимо залишок цих асигнувань, з урахуванням цих коштів буде забезпечено виплату заробітної плати медичним працівникам у поточному році у повному обсязі», - зазначив директор департаменту бюджету і фінансів міської ради Сергій Гаращук.
 
Також він поінформував про надходження субвенцій на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання  твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, для виплати допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям інвалідам.
 
Зокрема, Сергій Гаращук розповів: «Також надійшла субвенція на виплату допомог сім’ям з дітьми  в обсязі 16 мільйонів 500 тисяч 900 гривень, які необхідно терміново спрямувати одержувачам, а для цього ще мають відбутися засідання виконкомів Корольовської і Богунської райрад. Кабінет Міністрів прийняв розпорядження №896 і надав нам такі додаткові субвенції відповідно до тих нарахувань, які здійснили органи соціального захисту в районах. Крім того, надійшла субвенція на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 66 тисяч 452 гривні, що спрямовуються  до бюджетів районів».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...