Житомирські медики у цьому році отримають зарплату в повному обсязі

13.12.2016

 

Виплату заробітної плати медичним працівникам Житомира у поточному році буде забезпечено у повному обсязі.  Рішення про розподіл додаткових обсягів субвенцій прийнято виконавчим комітетом міської ради 12 грудня. Про це інформують на сайті міськради. 
 
«Надійшла медична субвенція з державного бюджету – наразі ми отримаємо 9 мільйонів 604 тисячі 800 гривень. Якщо врахувати економію по енергоносіях,  у сумі близько 7 мільйонів гривень, зараз ми виводимо залишок цих асигнувань, з урахуванням цих коштів буде забезпечено виплату заробітної плати медичним працівникам у поточному році у повному обсязі», - зазначив директор департаменту бюджету і фінансів міської ради Сергій Гаращук.
 
Також він поінформував про надходження субвенцій на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання  твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, для виплати допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям інвалідам.
 
Зокрема, Сергій Гаращук розповів: «Також надійшла субвенція на виплату допомог сім’ям з дітьми  в обсязі 16 мільйонів 500 тисяч 900 гривень, які необхідно терміново спрямувати одержувачам, а для цього ще мають відбутися засідання виконкомів Корольовської і Богунської райрад. Кабінет Міністрів прийняв розпорядження №896 і надав нам такі додаткові субвенції відповідно до тих нарахувань, які здійснили органи соціального захисту в районах. Крім того, надійшла субвенція на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 66 тисяч 452 гривні, що спрямовуються  до бюджетів районів».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
Житомир відзначає свято Водохреща, яким завершується цикл новорічно-різдвяних свят. Освячення води з нагоди Хрещення Господнього провело духовенство...