Житомирська митниця ДФС спрямувала майже 150 млн грн на реконструкцію автомобільних доріг

11.08.2017

 

Фінансування експерименту щодо реконструкції доріг Житомирської області забезпечується за рахунок перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів – податку на додану вартість, акцизного податку, ввізного та вивізного мита, які сплачуються при митному оформленні товарів у зоні діяльності Житомирської митниці ДФС.

Протягом січня-липня поточного року у рамках експерименту на реконструкцію доріг 50% від перевиконання індикативних надходжень митних платежів Житомирською митницею ДФС забезпечено майже 150 млн. грн.

Серед пріоритетних об'єктiв, щодо яких здiйснюється реалізація вказаних заходiв за пропозицією Житомирської митниці ДФС ділянка автошляху Р28 вiд пункту пропуску «Нова Рудня» (Білорусія) – мiжнародний автомобільний пункт пропуску Виступовичi - Овруч, довжиною 42 км.


 
Останнє з категорії
 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У 4 випуску 2 сезону від 12 березня "Ревізор: Магазини"Наталя Кудряшова  побувала в Коростені на Житомирщині і перевірила гастроном...
  Близько 30 видів та підвидів екзотичних і ексклюзивних тваринок на території понад 600 кв.м. – це контактний зоопарк «Multizoo» у Житомирі, що...