Медики Житомирщини вчасно отримають зарплату

9.12.2016

 

Житомирська область отримала 20,1 млн грн. медичної субвенції на виплату заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

30 листопада 2016 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення про розподіл резерву та перерозподіл обсягу нерозподілених видатків медичної субвенції в загальній сумі 867,5 млн грн.

Розпорядження про розподіл субвенції 08 грудня 2016 року підписав голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

«Медики Житомирщини, як і освітяни, будуть із своєчасною зарплатою. На це область отримала із державного бюджету більше 20 мільйонів гривень. Райони мають до кінця місяця провести оплату праці в закладах охорони здоров’я. Якщо хтось вчасно не зреагує, не соромтеся – звертайтеся напряму до мене», – сказав голова ОДА Ігор Гундич.

Субвенція розподілена між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад та забезпечить виплату заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я і оплати комунальних послуг та енергоносіїв у 2016 році у повному обсязі.

Окрім того, Кабінетом Міністрів України було здійснено перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту у 2016 році, відповідно до якого Житомирська область отримала додатковий ресурс на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 70,6 млн грн та на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 114,7 млн грн.

Такий перерозподіл субвенцій забезпечить своєчасну виплату заробітної плати медичним працівникам, виплати населенню за придбане тверде паливо і скраплений газ в частині пільг та субсидій, а також соціальні виплати сім’ям з дітьми.

  
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «У своєму відео ми хотіли показати Житомир таким яким він є, людей, які працюють щодня», – пояснює Сергій Омельчук, автор відео «Місто звичайних...
 Кожного року виробник морозива № 1 в Україні — компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») — радує малечу та дорослих багатьох українських...