Сергій Трохимишин

блоги

09.01.2017 - 23:07 Внески на шахову федерацію(громадську організацію)

Вирішив порівняти систему із внесками і без них: у Житомирській, Хмельницькій, і Миколаївській області. Вибирав орієнтири для аналізу: найсильніші дитячі шахові школи у Вінниці і Миколаєві, але у Вінниці існує централізована сильна підтримка зі сторони держави(чого не вистачає всім федераціям в Україні), а Миколаїв будував систему членських внесків з нуля. З сусідів Хмельницький і Рівне(в Рівному є політична підтримка, на всіх рівнях).

Хмельницький населення 290 тис. ос., 185 шахістів на рейтинг-листі.

Миколаїв населення 487 тис. ос., 312 шахістів на рейтинг-листі.

Житомир населення 275 тис. ос., 238 шахістів на рейтинг-листі.

03.11.2016 - 18:08 Огляд чемпіонату м. Житомира з шахів серед чоловіків

Завершився відкритий чемпіонат м. Житомира з класичних шахів серед чоловіків, який проходив з 21 по 23 жовтня 2016 року. Результати можна подивитися тут.

Варто зазначити, що в турнірі приймало участь 22 кандидати в майстри, міжнародні майстри і майстри спорту, при 56 учасниках це означало, що вже з другого туру кандидати в майстри спорту будуть боротися між собою, а від цього боротьба в турнірі була ще запеклішою.

Та перед, тим як перейти до аналізу партій, і гри продемонстрованої учасниками в чемпіонаті, варто подивитися на розклад турів турніру. Турнір проходив за 3 дні. В перший день 2 тури(6 годин за шахівницею), в другий день 3 тури(9 годин за шахівницею) і в третій день 2 тури(6 годин за шахівницею). Контроль часу 1,5 години кожному учаснику до закінчення партії.

Різношерстне небо, діти бавляться на стадіоні. Так і пройшов недільний вечір, 26 березня, неподалік 30-ї школи. 
 В   обласній філармонії ім.. С. Ріхтера 24 березня відбулося святкування першої річниці створення патрульної поліції в Житомирі. У рамках заходу провели...