Андрей Соболев

блоги

17.02.2017 - 15:19 Участников АТО, вместо блокады, призвали вернуться на фронт

http://www.argumentum.info/2017/02/ATO-0.html

В соцсетях появилось видео раздосадованного участника АТО под позывным "Грек", в котором он высказывает личное мнение по поводу торговой блокады на Донбассе, обустроенной при участии народных депутатов Украины Семена Семенченко и Владимира Парасюка, а также "ветеранов АТО" и так называемых "ветеранов войны за независимость". Из сообщения "Грека" всплывает крайне нелицеприятное подозрение, что к блокаде присоединяется все больше "активистов" в форме, однако, уже не только из числа уволенных в запас военнослужащих вооруженных сил и национальной гвардии Украины, но и из тех, кто, самовольно оставив расположение своих подразделений в зоне АТО, под видом демонстрации своей гражданской позиции, де-факто поставили под угрозу жизнь своих товарищей "на передке", которые до этого момента были уверенны, что их тыл надежно защищен. Но, это, надеемся, пока только досужие предположения.

https://www.youtube.com/watch?v=waofyGQoLLA

Далее приводим расшифровку обращения "Грека", как говорится, без купюр:
"Уважаемые участники так называемой торговой блокады, или как некоторые себя называют ветераны войны за независимость! К Вам обращается участник АТО с позывным "Грек".
Уважаемые мужики! Кончайте заниматься этой херней, разбирайте блок-посты и едьте на фронт! Здесь обострение и Вы нужны нам здесь. Если кому-то что-то не понятно - мы даем Вам срок до 19 числа, и если у Вас не будет совести, и Вы не вернетесь на фронт, 20-го мы приедем и резберем Ваши так называемые редуты и блок-посты, и покажем, чем должны заниматься настоящие воины АТО. И еще, те, кто меня знает. Приезжайте 20-го числа и разгоните их к чертовой матери! Грек, с уважением..."
26.12.2016 - 16:34 Дисципліна та патріотизм – запорука успішного виконання свого громадянського обов’язку.

Щоденно увага мільйонів українців прикута до війни на сході України, адже на захисті рідної землі стоять справжні патріоти – військовослужбовці Збройних сил України, які незважаючи на усі труднощі, залишаються вірними Військовій присязі та з честю виконують конституційний обов’язок по захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави.

Кожен військовослужбовець в зоні протистояння свідомо перебуває там та чітко знає, як діяти у тій чи іншій ситуації під час бойових дій. Всі – фахівці своєї справи.

Військові чітко відпрацьовують покладені на них обов’язки. Ніхто нікого не вмовляє виконати те чи інше завдання, всі працюють злагоджено, як єдиний організм. Всі люди свідомі, дисципліновані та розуміють серйозність ситуації. Кожен дотримується покладених на нього обов’язків та виконує накази командування.  Адже своєю помилкою він наражає на небезпеку увесь підрозділ.

Перебуваючи на першій лінії оборони, українські воїни, для яких честь, свобода і незалежність – далеко не порожні звуки, ціною свого життя сумлінно відстоюють соборність України.

07.09.2016 - 19:00 Щорічне паломництво хасидів до Умані

Злагода та стабільність сьогодні необхідна державі і відповідає інтересам загального добробуту. Актуальною у зв’язку цим залишається міжконфесійна сфера, в якій нескладно розпалити протиріччя, посіяти розбрат та нетерпимість. Та зерна нетерпимості принесуть вбивчі плоди.

Незважаючи на позитивний досвід, здобутий Україною за останні роки у сфері віросповідання та неабияке покращення іміджу на світовій арені, не все так спокійно у нашому домі. Окремі релігійні діячі, намагаючись підняти свій рейтинг, використовують заголовки, пов’язані з випадками вчинення безпідставної розправи над представниками «чужих» - чужих за кольором шкіри, за релігійними чи будь-якими іншими уявленнями. Радикально налаштовані особи релігійного світу не відмовляють собі в задоволенні негативно висловитись на рахунок хасидів, і добре, якщо все словами і закінчується.

І тому, напередодні святкування одного з найважливіших свят для іудеїв – нового року Рош-ха-Шана, у суспільстві виникає певна напруга, адже свято це невідривно пов’язане з багатим історією українським містом – Уманню, де знаходиться могила Раббі Нахмана із Брацлава, засновника брацлавського хасидизму.

 Всі євреї, які представляють течію хасидизму, вважають своїм обов'язком хоча б раз у житті побувати на могилі цадика Нахмана. Адже за їх віруваннями це зробить весь наступний рік надзвичайно щасливим. З 2010 року між Україною та Ізраїлем була підписана угода про взаємний безвізовий в'їзд до країни. Через це відвідати культове місце та принести трохи щастя в життя щороку приїздить все більша кількість паломників.

 В поточному році в м.Умань очікується приїзд до 20 тисяч хасидів, що, хоч і не є найбільшим числом відвідувачів за історію, проте створює певні проблеми, що стосуються забезпечення безпеки перебування представників хасидизму на території нашої держави.

Останні роки були сповнені трагедій на расовому та релігійному ґрунті. Люди – дивні істоти. Прагнуть миру й самі розпочинають війну. А потрібно ж так мало – просто трохи поваги. Коли ж ми нарешті знайдемо в собі сили заховати за куліси суспільного життя поняття «москаль», «хохол», «жид»  і зійтися на світовій сцені просто як люди, котрі знаходяться в однакових умовах?  Ми всі в одному човні, і куди випливемо – і чи допливемо взагалі – залежить лише від нас самих.

29.06.2016 - 11:27 Престиж професії військового!

«Батьківщину захищати» - так коротко можна сформулювати суть професії військового. Але діяльність людей в формі полягає не тільки в умілому володінні зброєю. Є цілком «мирні» військові: медики, юристи, перекладачі та журналісти. Дитяча мрія носити військову форму, відточуючи стройовий крок, може здійснитися і з призовом на строкову службу, і присвятивши кар'єрі військового все своє життя. Військових професій не багатьом менше, ніж цивільних. Щорічний випуск військових училищ з найрізноманітніших напрямків поповнює ряди кваліфікованих фахівців авіації, ракетних військ, морського флоту, десантних частин і військових музикантів. Отримують все більшого розвитку спеціальності, пов'язані з програмним забезпеченням, хоча лінгвісти, юристи, інженери теж не менш затребувані.

Вибір професій широкий і буває, що не так легко його зробити. Слід знати, що крім офіцерських погонів, випускник військового училища обов'язково отримує гідну спеціальність цивільної спрямованості, пільги. Переваги надаються військовим професіям льотчиків і моряків. Дуже популярними стали військові перекладачі, перед якими відкриваються найширші перспективи.

 

Військовий: перевагипрофесії

 Так як професія військового обмежена деякими можливостями, вона наділена державою деякими пільгами і доповненнями до прав. Десять років служби дають військовослужбовцю право на отримання житла. На пенсію - після 20 років служби, за «вислугою років». Члени сім'ї теж не забуті: дружина військового приймається на роботу з перевагою, відпустка може отримати в один час з чоловіком поза графіком, дитині - позачергової дитячий садок.

Найприємніша гарантія - зростання зарплати і її підвищення що в деякій мірі відрізняє від професії державної служби. Величина зарплати значно вище середньої зарплати по країні. Це забезпечує гідний рівень життя і можливість задоволення потреб.

У професії військового є небезпечні моменти, але вона безсумнівно є найбільш престижною і шанованою: охорона недоторканності рубежів нашої країни, мирної праці і життя простих громадян забезпечена саме військовими.

У лютому в Житомирі стартував проект «Банк добра», де малозабезпечені громадяни абсолютно безкоштовно можуть отримати допомогу. Адреса: вул.Космонавтів ...
Перший житомирський інформаційний портал пропонує переглянути підбірку світлин фотографа Олексія Лимарчука. На них зображене зоряне небо над Житомиром,...